Dermatolog

7ia

dr n.med. Aleksandra Grzanka

specjalista dermatolog- wenerolog

Studia medyczne ukończyła w 2001 roku na Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Po stażu podyplomowym rozpoczęła pracę w Klinice Dermatologii Szpitala im. A. Jurasza w Bydgoszczy oraz podjęła studia doktoranckie w Collegium Medicum. Stopień doktora nauk medycznych uzyskała w 2008 roku z zakresu medycyny w temacie chłoniaków skóry. W latach 2007-2010 związana zawodowo z Collegium Medicum w Bydgoszczy, jako asystent, a następnie jako adiunkt w Klinice Dermatologii i kierownik Pracowni Biologii Molekularnej Skóry.

Równolegle poszerzała swoją wiedzę kliniczną na oddziale uzyskując w 2009 roku tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii.

Od 2003 roku pracuje w Klinice Dermatologii w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. A Jurasza. Podczas pracy w Klinice uzyskała umiejętność oceny dermoskopowej znamion, oraz oceny dermatopatologicznej wycinków skóry, co pomaga w postawieniu diagnozy w trudnych przypadkach i rozpoczęciu właściwego leczenia. Swoją wiedzę dermatologiczną i wysokie kwalifikacje wykorzystuje również w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej.

Jest współautorem kilkunastu artykułów w czasopismach polskich i zagranicznych, stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w zjazdach i konferencjach naukowo- szkoleniowych.

 

lek. med. Anna Slinko

w tr. spec.  dermatolog 

Ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum w Bydgoszczy w 2009r . Obecnie jest pracownikiem Kliniki Dermatologii, Szpitala Uniwersyteckiego im Jurasza. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc licznych w szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach.

Specjalizuje się w leczeniu chorób dermatologicznych, a także zajmuje się zabiegami z dermatologii estetycznej oraz dermatochirurgii.