Personel

ppłk dr n. med. Robert Szyca specjalista chirurgii ogólnej, chirurgii onkologicznej, organizacji ochrony zdrowia

 

Ukończył Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi w 1997 roku, jako lekarz-podporucznik Wojska Polskiego. W tym samym roku rozpoczął staż podyplomowy w 10 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Bydgoszczy, gdzie pracuje do dnia dzisiejszego. Po ukończeniu okresu stażu podyplomowego rozpoczął specjalizację pierwszego stopnia z chirurgii ogólnej. Jednocześnie rozpoczął specjalizację z dziedziny pozazabiegowej- organizacji ochrony zdrowia. Po złożeniu egzaminu specjalizacyjnego (z wynikiem bardzo dobrym), rozpoczął drugi etap szkolenia chirurgicznego, jednocześnie kontynuował pracę naukową publikując rozliczne artykuły. W tym samym czasie z wynikiem bardzo dobrym złożył egzamin specjalizacyjny z organizacji ochrony zdrowia. Obecnie kontynuuje swoją działalność naukową i zawodową uzupełniając ją rozlicznymi szkoleniami z zakresu chirurgii ogólnej, koloproktologii, onkologii i medycyny estetycznej.

dr Aleksandra Grzanka

Studia medyczne ukończyła w 2001 roku na Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Po stażu podyplomowym rozpoczęła pracę w Klinice Dermatologii Szpitala im. A. Jurasza w Bydgoszczy oraz podjęła studia doktoranckie w Collegium Medicum. Stopień doktora nauk medycznych uzyskała w 2008 roku z zakresu medycyny w temacie chłoniaków skóry. W latach 2007-2010 związana zawodowo z Collegium Medicum w Bydgoszczy, jako asystent, a następnie jako adiunkt w Klinice Dermatologii i kierownik Pracowni Biologii Molekularnej Skóry.

Równolegle poszerzała swoją wiedzę kliniczną na oddziale uzyskując w 2009 roku tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii.

Od 2003 roku pracuje w Klinice Dermatologii w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. A Jurasza. Podczas pracy w Klinice uzyskała umiejętność oceny dermoskopowej znamion, oraz oceny dermatopatologicznej wycinków skóry, co pomaga w postawieniu diagnozy w trudnych przypadkach i rozpoczęciu właściwego leczenia. Swoją wiedzę dermatologiczną i wysokie kwalifikacje wykorzystuje również w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej.

Jest współautorem kilkunasu artykułów w czasopismach polskich i zagranicznych, stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w zjazdach i konferencjach naukowo- szkoleniowych.

 

 

Jan Przybylski. Lekarz medycyny specjalizacja ginekolog - położnik

Wykształcenie

Akademia Medyczna w Poznaniu 1978 r.

Specjalizacja w zakresie ginekologii i położnictwa 1986r.

Pracą związany z Nowym Szpitalem w Nakle i Szubinie na oddziale ginekologii i położnictwa

oraz w prywatnych gabinetach lekarskich.

malek

Andrzej Małek. Lekarz medycyny specjalizacja ginekolog - położnik

Wykształcenie:
Akademia Medyczna w Gdańsku 1982 r.
Specjalizacja I stopień z położnictwa i ginekologii 1986 r.
Specjalizacja II stopień z położnictwa i ginekologii 1989 r.

Praca:
Wielospecjalistyczny Szpital Miejski w Bydgoszczy, Oddział Położnictwa, Patologii Ciąży i Ginekologii (1982-2008);
Wielospecjalistyczny Szpital Miejski w Bydgoszczy, zastępca dyrektora ds. medycznych (1998-2000);
Od 2009 roku Szpital MSW w Bydgoszczy Oddział Położnictwa , Patologii Ciąży i Ginekologii - zastępca ordynatora;
Centrum Medyczne Gizińscy w Bydgoszczy Oddział Ginekologiczny;
Centrum Medyczne Zachód w Bydgoszczy Oddział Ginekologiczny;
Gabinet prywatny - Specjalistyczna Praktyka Lekarska Bydgoszcz ul. Pszczelna 30.

Izabela Kosztulska

Lekarz medycyny - laryngolog - Izabela Kosztulska

 

lek. med. Cezary Hałat

 

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Ukończył uczelnię w 1987 roku, uzyskując dyplom i tytuł lekarza medycyny. Kolejnym krokiem w jego karierze zawodowej było złożenie w 1995 roku egzaminu specjalizacyjnego i zdobycie tytułu specjalisty II stopnia z zakresie chirurgii ogólnej. Jest członkiem Kujawsko-Pomorskiej Izby Lekarskiej w Toruniu. Od 10 lat obejmuje stanowisko ordynatora w Oddziale Chirurgicznym Szpitala Powiatowego w Chełmży.

 

Osiągnięcia lekarza Lek. med. Cezary Hałat to specjalista chirurgii ogólnej II stopnia mogący się poszczycić ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego. Od początku swojej kariery zawodowej przykłada dużą wagę do podnoszenia kwalifikacji. Systematycznie uczestniczy w kursach i szkoleniach doskonalących, zdobywając dzięki temu kolejne dyplomy i certyfikaty oraz uprawnienia do stosowania nowatorskich metod leczenia. Wśród ukończonych przez niego szkoleń i warsztatów można wymienić kursy poświęcone tematyce stosowania toksyny botulinowej i preparatu Macrolane oraz technik implantacji kolagenu. Zajmuje się kwalifikowaniem na zabiegi chirurgiczne, w tym na liposukcję, operacyjną korektę uszu i inne

 

mgr Agata Dropiewska - Fizjoterapeutka 

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku fizjoterapia w Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Wiedzę zdobyta na studiach wykorzystuje w codziennej pracy z pacjentami.

.