Personel

Aleksandra Grzanka

dr n.med. Aleksandra Grzanka-Gadzińska 

Specjalista dermatolog- wenerolog

Studia medyczne ukończyła w 2001 roku na Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Po stażu podyplomowym rozpoczęła pracę w Klinice Dermatologii Szpitala im. A. Jurasza w Bydgoszczy oraz podjęła studia doktoranckie w Collegium Medicum. Stopień doktora nauk medycznych uzyskała w 2008 roku z zakresu medycyny w temacie chłoniaków skóry. W latach 2007-2010 związana zawodowo z Collegium Medicum w Bydgoszczy, jako asystent, a następnie jako adiunkt w Klinice Dermatologii i kierownik Pracowni Biologii Molekularnej Skóry. Równolegle poszerzała swoją wiedzę kliniczną na oddziale uzyskując w 2009 roku tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Od 2003 roku pracuje w Klinice Dermatologii w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. A Jurasza. Podczas pracy w Klinice uzyskała umiejętność oceny dermoskopowej znamion, oraz oceny dermatopatologicznej wycinków skóry, co pomaga w postawieniu diagnozy w trudnych przypadkach i rozpoczęciu właściwego leczenia. Swoją wiedzę dermatologiczną i wysokie kwalifikacje wykorzystuje również w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Jest współautorem kilkunastu artykułów w czasopismach polskich i zagranicznych, stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w zjazdach i konferencjach naukowo- szkoleniowych.

laura nowowiejska

Lek. med. Laura Nowowiejska

Specjalista dermatolog – wenerolog 

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy. Staż specjalizacyjny z zakresu dermatologii i wenerologii odbyła w Klinice Dermatologii, Chorób Przenoszonych Drogą Płciową i Immunodermatologii  Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. A. Jurasza w Bydgoszczy.  Obecnie jest tam zatrudniona na stanowisku asystenta i prowadzi zajęcia ze studentami na Wydziale Lekarskim. Zakres jej działalności zawodowej obejmuje diagnostykę i leczenie chorób dermatologicznych takich jak: trądzik pospolity i różowaty, choroby alergiczne skóry, zakażenia skóry,  choroby włosów i paznokci, jak również choroby przenoszone drogą płciową. Przeprowadza diagnostykę dermatoskopową znamion z wykorzystaniem nowoczesnej wideodermatoskopii HD, która umożliwia regularną kontrolę oraz szybką interwencję w przypadku zagrożenia nowotworowego. Zajmuje się profilaktyką oraz  leczeniem  chirurgicznym nowotworów skóry. Wykonuje zabiegi dermatochirurgii z wykorzystaniem technik laseroterapii, krioterapii oraz elektrochirurgii. W kręgu jej szczególnych zainteresowań znajdują się zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Wiedza dermatologiczna  oraz stałe doskonalenie w metodach przywracania skórze piękna umożliwiają jej holistyczne podejście do problemów pacjenta. Wykonuje  zabiegi modelowania twarzy przy zastosowaniu preparatów kwasu hialuronowego i kwasu polimlekowego, hydroksyapatytu wapnia, toksyny botulinowej oraz nici PDO. Stale doskonali swoje umiejętności w zakresie nowych technik laserowych w usuwaniu rozszerzonych naczyń, rumienia, blizn, rozstępów i przebarwień skóry. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologii i Wenerologii oraz Sekcji Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Stale poszerza swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych konferencjach i szkoleniach w Polsce i za granicą.

 wasiuta

lek. med. Joanna Wasiuta-Śniegowska

Specjalista położnictwa i ginekologii

Studia ukończyła na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum w Bydgoszczy, UMK w Toruniu w 2008r. Staż podyplomowy odbyła w Szpitalu MSW i A w Bydgoszczy w latach 2008-2009r. W latach 2010-2016 pracowała jako młodszy asystent w Klinice Medycyny Matczyno- Płodowej, Ginekologii i Neonatologii Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego w Bydgoszczy. Tam też odbyła szkolenie specjalizacyjne. W 2016r. uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Obecnie pracuje jako starszy asystent w Oddziale Położnictwa, Patologii Ciąży i Ginekologii Samodzielnego Publicznego Wielospecjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej MSW i A w Bydgoszczy. Od 2016 r. zajmuje się ginekologią estetyczną- laseroterapią- niosąc pomoc i poprawę jakości życia intymnego pacjentek. Ukończyła szkolenie z procedur ginekologii estetycznej stosowanych w nietrzymaniu moczu i rewitalizacji pochwy. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Izabela Kosztulska

lek. med. Izabela Kosztulska

Specjalista laryngolog

Studia medyczne odbyła na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Gdańsku i w Bydgoszczy. Dyplom lekarza medycyny uzyskała w 1988 roku. Specjalizację w zakresie otolaryngologii – chirurgii głowy i szyi zdobyła w 1994 roku. Praca zawodowa – Oddział Laryngologii Szpitala Miejskiego w Inowrocławiu, staże specjalizacyjne Klinika Otolaryngologii w Bydgoszczy. W 2000 roku ukończyła Międzyuczelniane Studium Organizacji i Zarządzania w Służbie Zdrowia. Jest członkiem Oddziału Kujawsko – Pomorskiego Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów. Bierze udział w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych z wyżej wymienionej dziedziny. Posiada wieloletnią praktykę w zakresie otolaryngologii w lecznictwie otwartym. W 2015 roku odbyła szkolenie z laryngologicznego leczenia chrapania procedurą NightLase laser Fotona w Warszawie.

Cezary Haat

lek. med. Cezary Hałat

Specjalista chirurgii ogólnej i medycyny estetycznej

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Ukończył uczelnię w 1987 roku, uzyskując dyplom i tytuł lekarza medycyny. Kolejnym krokiem w jego karierze zawodowej było złożenie w 1995 roku egzaminu specjalizacyjnego i zdobycie tytułu specjalisty II stopnia z zakresie chirurgii ogólnej. Jest członkiem Kujawsko-Pomorskiej Izby Lekarskiej w Toruniu. Od 10 lat obejmuje stanowisko ordynatora w Oddziale Chirurgicznym Szpitala Powiatowego w Chełmży. Osiągnięcia lekarza Lek. med. Cezary Hałat to specjalista chirurgii ogólnej II stopnia mogący się poszczycić ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego. Od początku swojej kariery zawodowej przykłada dużą wagę do podnoszenia kwalifikacji. Systematycznie uczestniczy w kursach i szkoleniach doskonalących, zdobywając dzięki temu kolejne dyplomy i certyfikaty oraz uprawnienia do stosowania nowatorskich metod leczenia. Wśród ukończonych przez niego szkoleń i warsztatów można wymienić kursy poświęcone tematyce stosowania toksyny botulinowej i preparatu Macrolane oraz technik implantacji kolagenu. Zajmuje się kwalifikowaniem na zabiegi chirurgiczne, w tym na liposukcję, operacyjną korektę uszu i inne.

fotka skinmed

lek. med. Iwona Joanna Karaszewska

Specjalista chirurgii ogólnej i medycyny estetycznej

Studia medyczne ukończyła w 1993 roku na Akademii Medycznej w Bydgoszczy. W 2000 roku uzyskała tytuł chirurga dziecięcego. W latach 2005-2008 była związana zawodowo z Kliniką Chirurgii Dziecięcej w Bydgoszczy. Równolegle poszerzała swoją wiedzę kliniczną, uzyskując w 2006 roku tytuł specjalisty chirurgii dziecięcej. Dzięki wysokim kwalifikacjom zawodowym oraz wieloletniemu doświadczeniu oferuje szeroki wachlarz usług i zabiegów w zakresie medycyny estetycznej. Specjalizuje się w przeszczepianiu tłuszczu (lipotransfer) oraz zabiegach z wykorzystaniem nici. W swojej pracy kieruje się indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Ponadto posiada długoletnie doświadczenie w zakresie chirurgii ogólnej i chirurgii dziecięcej. Stale poszerza wiedzę medyczną w oparciu o najnowsze badania i publikacje naukowe oraz liczne udziały w kongresach, szkoleniach i kursach. Pozwala to na wykorzystanie najnowszych metod i standardów leczenia w pracy zawodowej.

 Witold Slomko

dr Witold Słomko 

Fizjoterapeuta

Ukończył studia magisterskie na Wydziale Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy UMK w Toruniu w 2005 roku. Stopień naukowy doktora nauk o zdrowiu uzyskał w 2014 roku. W 2007 roku ukończył studia licencjackie kierunek wychowanie fizyczne w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Bydgoszczy. Obecnie pracuje jako asystent w Zakładzie Terapii Manualnej – Katedra Fizjoterapii CM UMK. Od 2014 roku fizjoterapeuta Reprezentacji Polski w Kajakarstwie Klasycznym.Zajmuje się leczeniem i profilaktyką aparatu narządu ruchu (m.in. zespoły bólowe kręgosłupa oraz stawów obwodowych) stosując terapię manualną, masaż, kinesiotaping, kinezyterapię. Uczestnik kursów, szkoleń, konferencji dot. terapii manualnej, rehabilitacji sportowej i promocji zdrowia.

maciejwas

mgr Maciej Waś

Fizjoterapeuta

Ukończył studia magisterskie na  Wydziale Wojskowo-Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od ośmiu lat zajmuje się pacjentami po zabiegach  z zakresu chirurgii plastycznej, do swoich autorskich terapii wykorzystuje  innowacyjne urządzenia. Ostatnie 6 lat pracował u boku dr Marcina Ambroziaka w Klinice Ambroziak. Jego priorytetem w pracy z pacjentem jest budowanie szczerych i długotrwałych relacji oraz wykonywanie usług na najwyższym poziomie. 

 

Zadzwoń teraz

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych